rFanatic.pl - Internetowa Liga Wyścigowa Logo
 • Maciej Bednarczyk

  Panowie co z Wami? Piszecie tak jakby ta wersja toru, jego nitka itp. to wina administracji Bez żadnych spin zawsze można załatwić sprawe. Radzę wrzucić na luz

   
 • Lucas

  Lebron nikt nie napisał że nitka toru to wina administracji, a my chcemy załatwić sprawę normalnie bez żadnej spiny, bo zauważ że nikt nie żąda tylko prosi. Więc my chcemy wszystko dogadać pokojowo

   
 • Dawid Kukurowski

  1) Zrobiłem 17 pomiarówek i wystarczy żeby nitke toru znać wystarczająco dobrze.
  2) "Ślepe zakręty" to są dokładnie 3:
  - T4 - mała prędkość i bardzo łatwy zakręt do przejechania (zero dohamowania tylko gaz minimalnie odpuścić), niby nie widać wierzchołka, ale ten zakręt jest tak łatwy że po 3okr jedzie się go praktycznie idealną linią
  - T6 - poziom trudności i i kąt zakrętu bardzo podobny do zakrętu na najdłuższej prostej na Spa (ten prawy łuk po Eau Rouge). Niby nie widać wierzchołka, ale ten zakręt dało by rade przejechać z 2 razy większą prędkością (a mamy tam +200km/h)
  - T12 - a właściwie początek dohamowania do T12 bo o jakiś 50m hamowania robi się już płasko i widać cały zakręt. Nie jest łatwy, ale też nie trudny. Normalny zakręt do którego należy odpowiednio dobrać punkt hamowania, a wtedy zakręt staje się banalny jak każdy np. na Monzy.

  Argumenty Satcha są po prostu bez sensu. Na temat lagów się nie wypowiem, bo ja ich po prostu nie posiadam. Układ toru może faktycznie średnio pasuje do F1, ale jechaliśmy już kilka takich torów i były bardzo ciekawe wyścigi (Le Mans, czy nawet Aragon), więc ten argumet też jest bez sensu.

  Poza tym ja tu naliczyłem aż 4 dogodne miejsca do wyprzedzania; dohamowania do: T5, T8, T10 i T12, w zasadzie to do T3 też da się wyprzedzić, a torów które posiadają tyle miejsc do wyprzedziania jest mało.

  Ja jestem zdecydowanie za pozostaniem tego toru (tak jak Shymi pisał, w kalendarzu już od dawna i każdy miał możliwość zobaczyć przynajmniej onboard na yt. Ja to zrobiłem i sie cieszyłem że ten tor bedzie), a jeśli tydzień czasu na trening (a każdy znajdzie 30min dziennie) na poznanie nowego toru to proponuję przesunąć go o tydzień, a teraz dać Silverstone

   
 • Mathew

  Nie jeżdżę, ale jako posłaniec się wypowiem.

  Chcąc być obiektywnym, trzeba wziąć pod uwagę argumenty obu stron. Wait, Ci co chcą zmienić tor, nie mają dobrych argumentów Kalendarz był już dawno ustalony, to po pierwsze, Po drugie - jak widzę po LV, większość stawki nieźle boci na serwerze do innych rund, i nie było z tym problemów :v.
  Jeśli ktoś chcę to bardzo chętnie omówię ten tor w jakikolwiek sposób, znam go na pamięć, i przejeździłem na nim kilka(dziesiąt pewnie) godzin.
  A TERAZ IDŹCIE BOCIĆ KURFA

   
 • Satch

  Bardzo się cieszę że zrobiliście trochę kółek na tym torze, poznaliście linię przejazdu przez poszczególne zakręty itp., ale nie trudność przejazdu pojedynczego kółka na tym torze jest problemem. Cała zabawa rozchodzi się o to, jak będzie to wyglądało w czasie całego wyścigu.

  Jak wiemy, poziom kierowców w tej lidze jest dość zróżnicowany i o ile czołówka bez problemu poradzi sobie z takim torem, to dalsza część stawki może stać się motorem przeróżnych kolizji (np. ktoś zahamuje za wcześnie lub za póżno, nie widząc wierzchołka zakrętu i doprowadzając do zderzenia). Ktoś wyspinuje za wzgórkiem, nie widzisz gdzie się znajduje i wjeżdżasz prosto w niego. Przy dublowaniu też może zrobić się ciekawie...
  Róbcie co chcecie, tylko nie narzekajcie jak ktoś wam w tyłek wjedzie na dohamowaniu

   
 • Lucas

  a i tak na zakończenie ja byłem w grupie która chciała zmienić tor nie dlatego że mi nie idzie, tylko dlatego właśnie że nie jestem jakimś topowym kierowcą i po prostu nie chciałbym zniszczyc nikomu wyścigu.
  Koniec Sprawy

   
Standings
1 Satch 141
2 EmPiDi 116
3 Bosla 97
4 Maciej Bednarczyk 83
5 adrianchelsea 67
6 Lucas 54
7 Dawid Kukurowski 43
8 Okti123 28
1 Ferrari 244
2 Cadillac 193
3 Sky 144
4 VW RBR 106
5 Haas 45
6 Razer 18
7 Sano 17
8 Proton 15
Pogodynka więcej
DZIŚ
0%
JUTRO
0%
PON
5%
WTO
12%
Recently online
Patryk T.
56 days
Bartek1337
59 days
Shymi
65 days
admich
67 days
Multimedia
Liga rFanatic YouTube

Liga rFanatic @YouTube

Watch
Last posts