rFanatic.pl - Internetowa Liga Wyścigowa Logo
 • MarlboroMan

  Verstappen. Po nieudanym spóźnionym starcie wcisnął się bezmyśłnie do wewnetrznej blokując Raikkonenowi płynny dozwolony wyjazdem połową bolidu poza tor manewr skrętu, a sam Verstappen wepchał sie na ściecie zakrętu. Gdyby Verstappen się tam nie wrypał obydwa bolidy ferrari po bardzo dobrym starcie ładnie by sie złożyły w zakręt i nie doszłoby do ich kolizji. Tak czy nie ?

   
 • adrianchelsea

  tutaj akurat Verstappen nie zawinił. Vettel pojechał za ciasno i uderzył w Raikonnena i ten potem w Verstappena. https://www.youtube.com/watch?v=DuASR2piadE tutaj dobrze widać że najpierw jest kontakt między Ferrari. Kimi i Max zmieściliby się gdyby nie Seb (może jakiś kontakt między Rai i Ver by był ale nie aż taki żeby zjeżdżać zaraz do boksów). Zepsuty start nie ma nic do t1 (abstrahując już od tego że Max źle stał na polach startowych i powinna być jakaś kara ). Każdy zawodnik tak by pojechał. Największe zastrzeżenia można mieć do sędziów którzy identyczne sytuacje oceniają w różny sposób, ale na to ma wpływ kto bierze udział w tych incydentach i wszyscy wiemy że niektórzy mogą więcej a inni nie.

   
 • Demon

  ciężka sprawa ... ja bym dał chyba karę Vettelowi i Verstappenowi ...

   
 • Dawid Kukurowski

  Verstappen miał miejsce więc tam wjechał. Raikkonen zostawił by mo troche więcej miejsca gdyby nie to co zrobił Vettel. Z drugiej strony on nawet nie podejrzewał że obok niego będą aż 2 bolidy więc przyciął tak żeby Raikkonen miał wystarczająco miejsca. Jeśli jest tu winny to Vettel, ale dla mnie nawet do reprymendy się to nie nadaje

   
 • FullKERS

  Vettel i Max - winni są obaj. Manewr który robił Max z góry był skazany na porażkę i nie mogło się obyć bez kontaktu z Kimim. A że Vettel zacieśnił mocno zakręt to zrobiło się małe crash derby.

   
 • EmPiDi

  W sumie tak

   
Standings
1 Satch 141
2 EmPiDi 116
3 Bosla 97
4 Maciej Bednarczyk 83
5 adrianchelsea 67
6 Lucas 54
7 Dawid Kukurowski 43
8 Okti123 28
1 Ferrari 244
2 Cadillac 193
3 Sky 144
4 VW RBR 106
5 Haas 45
6 Razer 18
7 Sano 17
8 Proton 15
Pogodynka więcej
DZIŚ
0%
JUTRO
0%
PON
5%
WTO
12%
Recently online
Patryk T.
56 days
Bartek1337
59 days
Shymi
65 days
admich
67 days
Multimedia
Liga rFanatic YouTube

Liga rFanatic @YouTube

Watch
Last posts